Nejlepší zábava pro dva


Ruku na srdce – kolik se svým partnerem trávíte volného času? Ale společnou zábavou, nejenom dřímáním večer, po náročném dni v práci, u televize? Že to není moc? No, tak to byste s tím měli rozhodně něco udělat, abyste měli dlouhý a spokojený vztah plný zážitků.
pár na lavičce

Dělat věci s partnerem dohromady je důležitější, než se Vám může ve vztahu zdát. Ale udržet si tu počáteční vášeň je někdy hodně těžké. Stres všedních dní Vám k tomu moc nepřidá a je třeba pořádně Váš vztah upevnit – a to nejlépe společnými zájmy. Ale jaké aktivity spolu vybrat?

Sportování pro tělo i ducha

Sportováním se dá posílit a utužit spousta věcí – nejenom srdce a svaly, ale také vztah. Nemusíte hned jezdit na nějaké sportovní pobyty či zájezdy, oběhněte si třeba společně blok nebo vyrazte za město na kole. Uvidíte, co dokáže s Vaším organismem a vztahem čerstvý kyslík!
pár na kole
Odpočinek je důležitý

Pokud Vás cvičení znaví a raději byste s partnerem společně odpočívali, je zde také spousta možností, jak se zregenerovat. Relaxace má příznivý vliv na Vaše zdraví a žádné deprese Vás nedohoní. Nejlepší možnosti, jak si společně odpočinout jsou například:

–          wellness pobyt

–          polárium

–          párová masáž

–          solná jeskyně

Zábava jen pro dva

Ne nadarmo se říká – kdo si hraje, nezlobí. Narušte Váš stereotyp a začněte si hrát. Vytáhněte deskové hry svých dětí či hry pro dospělé, jako dostihy a sázky či acivity a zábava může začít! Společně se zasmějete a bude Vám dobře. Nicméně, společně se můžete bavit i jinak:

–          skládejte puzzle

–          vařte spolu

–          vylepšete si domov dekoracemi

–          uspořádejte večírek
mladý pár

Kdyby Vás přece jenom nebavilo zůstávat doma, klidně vyrazte do ulic, pokud nemáte doma malé děti. Zajděte si třeba na diskotéku, jako tenkrát, když jste se seznamovali nebo běžte aktivně posedět například na bowling či kulečník a užijete si určitě spoustu zábavy a krásný večer Vás nemine.