Móda pro silnější chlapi

Muži nemají vypadat jako topmodelky. Mají být přirozeně silnější postavy než ženy, které si mnohdy hlídají každý gram. Přesto se však někdy stane, že tuková zásoba přesahuje svalovou hmotu. Některým mužům to ovšem sluší a nijak jim to na kráse neubírá, ale co je potřeba k tomu, aby vypadali i přes jejich silnější postavu atraktivně, je správná volba jejich oblečení.

prodej triček

Kalhoty – střih, velikost a barva

Musíte si uvědomit, že vaše nadbytečná kila neschováte. Je tedy zbytečné oblékat si nadrozměrné oblečení, které by přesně nezobrazilo to, jakou máte ve skutečnosti postavu. Můžete být zcela jistě přitažliví díky tomu, že se vyhnete chybám, které pro vás budou přešlapy.

Kalhoty jsou něco, bez čeho ven prakticky nevyjdete. Je tedy důležité vybírat pečlivě a zaměřit se na to, že i s vaší postavou můžete obléknout takové, které vám padnou jako ulité. Volte vždy skutečnou velikost, střih kalhot by měl být nejen dle vašeho vkusu, ale především i dle vašich proporcí. Ideální je nosit rovné kalhoty, případě mírně užší ve spodní části. Rozhodně však nevybírejte takové, které budete mít obepnuté ze všech stran. Přirozené a slušivé – je mít volnost a pohodlí.

I barevný odstín vám může jak uškodit, tak pomoci. Tmavě modrá, šedá, hnědá a černá barva jsou ty pravé, které byste si měli pořídit. A kromě toho, že jsou to typicky chlapské barvy, jsou pořád nesmírně módní a lze k nim doladit prakticky všechno.
proužkovaná košile

Košile a trička – s nimi opravdu opatrně

Co se týče vrchního dílu oblečení, nejčastěji sáhnete po košili nebo tričku. Jestli však patříte mezi muže, kteří mají větší bříško, kterému se taktéž říká pivní, musíte si dát pozor na to, co si obléknete. U košile jsou problémovou částí knoflíky, které mají tendenci (obzvláště v sedě) nevydržet nátlak a odpadnout. Vždy tedy vybírejte košili, která vám poskytne prostor v oblasti břicha i  když budete sedět. Opticky vám přidají na kráse pruhované košile, zejména takové, které mají pruhy svisle.
měření pasu muže

U triček dbejte na to, abyste měli správnou délku. Holá kůže mezi koncem vašeho trička a začátkem kalhot – rozhodně nevypadá dobře. Nebojte se však zařadit do vašeho šatníku barevné kombinace. Barevná trička totiž vypadají báječně na každé postavě.