Kalhotová sukně do společnosti?

Kdysi kdosi řekl, že na ženě jsou nejkrásnější její kotníky. Něco na tom rozhodně bude. Vzpomínáte si ještě na kalhotové sukně, které se nosily v osmdesátých letech minulého století? Jen už se jim říká trochu jinak. Už to nejsou obyčejné kalhotové sukně, ale cullotes. Což je vlastně totéž. Někdy se stávalo, že nevhodně zvolený střih způsobil jednu velkou potíž. Své nositelce přidal nějaké to kilo navíc. Pokud zvolíte přesně to, co Vám sedí, nemusíte se tohoto nežádoucího jevu vůbec obávat. Naopak.
dámská móda
Jestliže zvolíte kalhoty, které
–         budou mít vepředu puky
–         budou v černé barvě
–         nebudou přiléhat těsně k tělu
bude to to pravé pro každou příležitost.Přidáte-li společenský top a boty na vysokém podpatku, můžete směle vykročit i do Národního divadla.

Tříčtvrťáky mají šmrnc

Kalhoty, kterým se říká cullotes, jsou opravdovým hitem dnešního světa módy. Pokud máte rádi džíny a za žádnou cenu se jich nechcete vzdát v jakémkoliv ročním období, můžete volit klasiku. U džínů máte dokonce dvě možnosti volby.
a)     Můžete koupit rifle ve zkrácené délce.
b)    Můžete je jednoduše ohrnout.
nohy na písku
U riflí, které budou nad kotníky, by ale měla platit jedna zásada. Rozhodně si nekupujte široké kalhoty. Rifle mají být vždy na tělo. A jaké k nim zvolit botky? Záleží na tom, na co jste zvyklá. K riflím se mohou vzít tenisky, sandály i pantofle. Pokud ale chcete oslnit, a nejen pohodlně dojít na nákup, tak rozhodně páskové boty na vysokém podpatku. Tato kombinace prodlouží Vaše nohy až do závratných výšek. Máte rády poslední výstřelky paní Módy? Pak bude právě pro Vás varianta, ve které budete rozhodně nepřehlédnutelná. Pořiďte si tříčtvrťáky, které jsou dole ukončeny volánkem a v pase doplněny řasením. Jen opatrně s dalšími doplňky. Tento model je natolik výrazný, že už vedle sebe nic podobného nesnese. Proto je nejlépe volit skromnou halenku.