Východisko nabízí nebankovní hypotéky

Hypotéka je dlouhodobým úvěrem, což obnáší výhodu, že si lze splátky rozložit i na dobu až třiceti let. Jedná se o finanční produkt, který lze získat v rámci splnění jistých podmínek. Ty se liší na základě poskytovatele. Dále se ještě dělí na bankovní a nebankovní hypotéky.
barevná slova.png 
Obáváte se, že pouze bankovní hypotéka je výhodným produktem? Věřte, že jste na omylu. Dnes lze získat úvěr za výhodných podmínek, které jsou obdobné jako u bankovní hypotéky.
 
Avšak v případě adekvátní volby seriózního poskytovatele, kde jsou samozřejmostí i transparentní podmínky, lze prostřednictvím nebankovní hypotéky i ušetřit. A to není zdaleka vše!
 
Výhodný finanční produkt takřka pro každého
 
Předností je, že požádat o hypotéku může opravdu každý. Překážkou není záznam v bankovním či nebankovním registru, exekuce, nižší bonita apod. Vše bez skrytých poplatků předem. Předností je benevolence v rámci schvalování. Stejně tak i rychlost vyřízení. Je reálné získat peníze v co nejkratším možném termínu, tj. do 24 hodin od podpisu smlouvy.
 pokladnička a balíčky peněz.jpg
Zárukou je profesionální přístup a pomoc v rámci řešení vaší konkrétní situace. Silnou stránkou je nejen rychlost sjednání, ale také minimální administrativní zátěž. Žádost lze vyplnit prostřednictvím online formuláře a z pohodlí domova. Poté již budete kontaktováni ze strany poskytovatele.
 
Předčasné splacení hypotéky je reálné kdykoliv a bez jakéhokoliv poplatku. Potenciální získání peněz až do výše 70% odhadu zastavené nemovitosti. Vztahuje se na všechny nemovitosti v České republice.
 
Ručení nemovitostí i prostřednictvím třetí osoby
 
Jedinou a zásadní podmínkou je ručení nemovitostí, která musí být na území ČR. Může se však jednat i o nemovitost, která je určena pro rekreační účely. Rovněž je reálné ručit prostřednictvím třetí osoby, kdy vám tak může v tomto směru pomoc kdokoliv z rodiny, příbuzenstva apod.
 
Žadatelem může být osoba, která dosáhla 18 let věku a je způsobilá k právním úkonům.