Viagru můžete nahradit přírodními přípravky i bez receptu

Partnerský vztah by měl být založen nejen na vzájemném pochopení, toleranci a lásce, ale také na kvalitním sdílení sexuální energie. Jaký by to byl vztah, kdyby muž a žena, kteří se milují, po celou dobu svého života jen seděli vedle sebe, drželi se za ruce, a tím by jejich intimní projevy sympatií skončily? Bez sexu to jaksi není ono, sex, zakončený orgasmem je tím nejkrásnějším životním prožitkem, a kdo se mu záměrně vyhýbá, anebo by rád, ale nemůže, strádá a trpí, což se pak také může projevit na jeho frustraci a dalších psychických problémech.

kořen Ženšenu

Patříte-li do skupiny těch partnerů, kteří by rádi, ale jaksi se nedaří udržet erekci na požadované kvalitě, máte možnost zajít ke specialistovi a nechat si vystavit například Viagru na recept. Má to však svá úskalí, Viagra totiž není přírodní lék, ale synteticky vytvořený v laboratorních podmínkách, a může přinášet řadu nepříjemných vedlejších účinků. Což to takhle vyzkoušet s něčím jiným? Stejně účinným, ale na přírodní bázi, a zejména bezpečným?

listy a květ Ženšenu

Dopřejte si Viagru bez receptu – tím máme na mysli léčivé byliny, které souhrnně nazýváme „adaptogeny“. Do této kategorie patří např. Ženšen, Ashwagandha, Maca peruánská či Kotvičník zemní. Prodávají se volně i bez receptu, protože při rozumném dávkování se vedlejší účinky v podstatě nedostavují vůbec.

Adaptogeny v první řadě vyrovnávají hormony v lidském těle tak, jak by měly být, a to platí jak pro muže, tak i pro ženy. Hormonální rovnováha je rozhodujícím faktorem pro udržení erekce a tvorbu testosteronu, je-li totiž v krvi mnoho stresových hormonů (kortizolu a adrenalinu), produkce testosteronu se významně tlumí. Adaptogeny se mohou užívat celoročně a mají pozitivní vliv i na prokrvení penisu, sexuální touhu (libido) a příznivě ovlivňují krevní oběh, lymfatický a imunitní systém, podporují správné trávení a buněčnou regeneraci.