Perfektního vzhledu docílíte i doma

I vy máte zaměstnání, kde vám zákazníci a kolegové často vidí na ruce a tudíž vám na jejich upraveném vzhledu velmi záleží. Kdykoliv sepisujete obchodní dokumenty, sáhnete do přihrádky, ukazujete konkrétní body řešení, nebo jen něco podáváte zákazníkům. Při celé řadě činností zkrátka vaše ruce poutají pozornost a neměli byste zapomínat na to, že si zaslouží pravidelnou a důkladnou péči. Ale jak najít čas na pravidelné návštěvy nehtových studií?

laky

Volné termíny mají většinou v dopoledních hodinách a na večerní termín bývá volno až za několik týdnů. Vaše manikúra už však vypadá velmi nehezky a vy nutně potřebujete doplnění, jelikož nehty výrazně povyrostly. Skoro se stydíte někomu podat ruku. Už se nemusíte stydět, stačí si jen objednat

a začít trénovat techniku provedení. Velmi brzy se stanete stejně dobrou manikérkou, jako je ta vaše ze salónu. Už nikdy nebudete muset čekat na vhodný termín. Manikúru si uděláte vždy, když se vám to bude hodit. V pohodlí domácí sedací soupravy, se šálkem horké kávy a oblíbeným filmem v televizi. Už žádný zbytečný čas navíc, už nemusíte docházet do salónu a čekat až na vás přijde řada. Začněte co nejdříve a za krátko zjistíte, že jste i významnou částku ušetřily!

lampa

Snadné provedení
Domácího provedení gelových nehtů se vůbec není třeba obávat. Přípravky a prostředky pro jejich modeláž jsou dnes již tak dokonalé, že jejich použití je zcela jednoduché. K dispozici je i celá řada šablon a pomůcek, které zajistí dokonalý vzhled i pro ty, které neoplývají výraznou šikovností pro ruční práce. Ani zdobení a finální úpravy se nemusíte bát. Snadno seženete samolepky, razítka, nebo nejrůznější kamínky.

Vaše cesta za krásnými nehty v domácím provedení začíná právě dnes! Objednejte si co nejdříve!