Kurz sebeobrany? Nebude potřeba

Už zase došlo k přepadení kousek od vašeho domu. Opět se musíte vracet v nočních hodinách z práce. Zase venčíte psa večer v temném parku. A spousta jiných situací, které vám mohou být nepříjemné a kdy se obáváte o své bezpečí. Naštěstí jsou k dostání . S jejich pomocí se můžete ubránit i v případě, že jste na kurzu sebeobrany nikdy nebyli. Zakoupíte je v celé řadě provedení. Velmi oblíbené jsou modely, které vypadají jako předměty denní potřeby. Například baterka, nebo mobil. Útočníka tak dokáží velmi efektně překvapit. Právě moment překvapení je velmi důležitý, protože účinek paralyzéru je pouze dočasný. Zajistí vám však dostatečně dlouhou dobu na to, abyste mohli přivolat pomoc policie a utéci do bezpečí. Jejich použití je velmi jednoduché a dokážete s nimi zacházet i v případě, že vás zachvátí panika. Pozor jen na jejich účinek! Rozhodně je používejte jen v případě bezprostředního ohrožení, při sebeobraně.

pistole

Stačí si je jen zakoupit


Paralyzéry jsou na našem trhu volně dostupné a pro jejich zakoupení musíte splnit jen jednu podmínku. Musíte být plnoletí. Jejich pořízení tak není vázáno na zbrojní průkaz a nepodléhají registraci. Jsou určeny pouze pro vaši ochranu a poskytnou vám pocit bezpečí a jistoty. Procházet se v nočních hodinách o samotě neosvětlenými ulicemi už budete s větším klidem a jistotou.

karate

Jsou dostupné za velmi příznivé ceny a jsou i vhodným dárkem pro vaše nejbližší. Ukážete tak, že máte starost o jejich bezpečnost a že vám záleží na tom, aby se uměli sami ubránit v případě napadení nebo oloupení. Prohlédněte si, v jakém provedení jsou dostupné. Uvidíte, že se snadno vejdou do kabelky, kapsy, nebo tašky s osobními potřebami. Budou tak vždy při ruce, pro případ nutné obrany. Zakupte si jeden ještě dnes a vyberte modely i pro vaše blízké!