Kde se uplatní solární sprcha Freedom

Freedom znamená v překladu svobodu, svobodné rozhodování a konání. Je to základní předpoklad spokojeného a úspěšného života a měl by se stát životním mottem všech pozitivně naladěných lidí.

Solární sprcha FREEDOM chlorito.cz je výrobek, který jeho producenti jistě nepojmenovali náhodou. Jaké důvody je k tomu mohly vést?

Jediné, co potřebujete, je přívod vody – sprchování ve studené vodě, například u vodopádů nebo na jezu někde na vodácké výpravě je jistě vzrušující zážitek, ale nemusíte kvůli tomu jezdit na dovolenou někam k vodě. Stačí ji přivést do zásobníku solární sprchy. Slunce už se postará o ohřev zcela zdarma. Uvědomili jste si, že to, co je pro nás v životě nejcennější, máme obvykle zdarma nebo velmi levně?

balónky na hladině

Freedom na vlastní zahradě – mít vlastní zahradu je zvláště dnes velmi cenné. Můžete si tu vypěstovat ovoce a zeleninu a samozřejmě odpočívat mnohem efektivněji, než jinde. Je to svým způsobem další krok k vlastní svobodě a nezávislosti.

Zahrádkářská kolonie – zahrádkáři potřebují občas teplou vodu ke své práci, pro umývání nářadí, obuvi, rukou i nohou, a hlídat neustále ohřev vody na chalupě pevnými palivy anebo plýtvat elektřinou pro ohřev v bojleru je docela zbytečné, když to může slunce obstarat za nás. Zvláště tam, kde ohřívání zdržuje, je obtížně zajistitelné nebo je ekonomicky nerentabilní.

venkovní solární sprcha

Zasportujte si – pořiďte si na zahradu trampolínu. Má výhodu v tom, že na ní můžete skákat po celý rok, pokud zrovna neprší nebo neduje silný vichr. Využijete-li ji v teplém období roku, může se vám hodit osvěžení ze solární sprchy, skákání je totiž velmi náročné na fyzičku a tímto způsobem můžete zhubnout efektivněji, než při běhání. Sprcha vám může být venku nápomocná i při jiných sportech a samozřejmě před vstupem do zahradního bazénu. A pokud má sprcha ventil pro oplachování chodidel, je to další plus, které oceníte doma i na chalupě.