Báječné posezení v růžové cukrárně!

Báječná romantická růžovo – bílo – červená květinová stěna bude první, co vás upoutá při vstupu do nejlepší cukrárny v Hradci Králové Pinkroses! A jako druhý vjem vás asi nepřekvapí, že to budou dortíky, a to právě proto, že jsou přímo v l a s t n í v ý r o b y. vaše srdíčko zaplesá při pohledu na skvostné dorty plné domácího čerstvého krému a šlehačky, která se v kupičkách tyčí na křehoučkém piškotovém těstě. Jakmile ochutnáte tyto sladké dobroty, v žaludku se vám rázem rozhostí mír a klid. A bude to zásluha nejen cukru, který příznivě působí na nervový systém, ale celá škála chutí, která se ve vašich ústech pěkně propojí. A při pohledu na krásnou a úchvatnou růžovou květinovou stěnu vámi prostoupí blahodárný klid, a co si budeme nalhávat, ten právě v dnešní době všichni potřebujeme.

růžová stěna

Jakmile zapnete televizi, rádio, otevřete noviny, všude čtete a posloucháte jen samé negativní zprávy, jakoby ta pozitiva ze světa zcela zmizela. Nenechte se ubíjet starostmi a negacemi, přijďte si posedět do sladké cukrárny a zpříjemnit si svůj den. Abychom přežili, musíme si nacházet ve svém životě i sebemenší radosti. Něco pěkného si můžete například koupit do bytu a nemusí to být hned nová sedací souprava, ale radost si uděláte například hezkým obrázkem, který vás chytne za srdíčko nebo novým módním doplňkem, ať je to kabelka nebo hedvábný šál. A stejně tak může být vaší srdeční záležitostí návštěva báječné cukrárny s domácími dorty a milou a vstřícnou obsluhou, která si vás bude považovat a přichystá vám kafíčko právě takové na jaké máte chuť!

voňavá káva

Nechte se opečovávat, myslete jen na samé pozitivní a krásné věci. Nádherná http://kultura.zpravy.idnes.cz/vernost-po-zene-zadny-muz-nemuze-zadat-psala-sidonie-nadherna-p6i-/literatura.aspx%3Fc%3DA101105_201904_literatura_ob růžová stěna vám v tom bude statečně pomáhat a vězte, že se budete cítit alespoň na pár chvilek úžasně a spokojeně. A o tom náš život je. Abychom se cítili dobře a dělali radost nejen druhým, ale hlavně i sami sobě…