V hlavní roli je Váš úsměv

Kdyby někdo prováděl průzkum na téma: Které lékařské specializace se bojíte nejvíce, znali byste už předem odpovědi? Určitě ano. Zubaři! To jsou ti, kteří budí největší respekt mezi pacienty. Dokonce i preventivní prohlídky někteří lidé pravidelně nepodstupují, protože se obávají, že jim tam ti stomatologové něco najdou. A pak? A pak to bude bolet!
Jasně, že zubní lékaři liberec se musí do těch Vašich úst podívat, aby zkonstatovali, že je vše v pořádku. Nebo prostě něco v pořádku není. A o to při preventivních prohlídkách jde.

zoubky

Jenže ono nejde o samotné vyšetření, viďte?

1. Ono jde spíše o to, co uvidíte v momentě, když překročíte práh zubní ordinace. To vybavení! Jako ve středověkých mučírnách. Jen v čistotné a běloskvoucí podobě! Ne, ne, už v tom zase lítáte! Vy se na ten svůj strach prvoplánově připravujete. A přitom jsou na Vás zubní lékaři v Liberci dokonale připraveni se svými, bolest tlumícími přípravky. Jen se na tom stole rozhlédněte. Je tam vrtačka, jsou tam různé ostré předměty, to ano. Ale je tam také přípravek ve formě znecitlivujícího gelu, nebo injekce, o kterou můžete požádat v případě nesnesitelně nezvladatelné fobii z bolesti.

2. Ovšem Vy se také můžete zcela odzbrojit z původní statečnosti na naprosto chaotickou reakci v momentě, kdy v čekárně uslyšíte ten nejprotivnější zvuk na celém světě – zvuk zubní vrtačky, která se nyní boří do zubu jiné oběti zubních lékařů liberec! Samozřejmě, že nemůžete přestat poslouchat. Zvuk se Vám zarývá do posledního kousku těla a Vy máte, co dělat, abyste nevzal nohy na ramena. Tak si dejte do uší sluchátka a pusťte si svou oblíbenou muziku. Jediné, co Vám bude hrozit, je návštěva ORL s poškozeným sluchem. A to tedy také není žádný med.

ordinace

Stomatologové Vám chtějí pomoci!
Není zbytí. Chcete-li mít krásný úsměv, musíte svůj strach překonat. Musíte vědět, že zubní lékaři liberec nemají v úmyslu trápit Vás. Oni chtějí, aby Vás nezačaly trápit Vaše zuby.