Školní výlety

Chtěli byste pro svoji třídu jako pan učitelka vymyslet něco opravdu speciálního? Nechcete, aby to bylo jako klasický výlet, který zná každé dítě, jako je třeba cesta do zoo nebo někam do přírody? Chtěli byste, aby se děti mohly zúčastnit něčeho opravdu velkého? Chcete, aby je ty zážitky pohltili a mluvily o nich ještě dlouho? Pokud ano, tak jste rozhodně na té správné adrese, protože naše školní výlety jistě budou splňovat Vaše očekávání i očekávání Vašich dětí.

výlet

Všechno bude perfektní. Nabízíme různé varianty podle toho, co byste chtěli zažít a také podle toho, v jaké kategorii se nachází děti. Připojte se i Vy k celé řadě maximálně spokojených skupin dětí a škol, které byli opravdu spokojení a odnesli si opravdu hodně zážitků a skvělých pocitů. I Vy se můžete mezi ně zařadit, to se nebojte.

Skvělé ceny
Naše ceny se Vám budou jistě moc líbit. Podle programu, který si vyberete, je určená i cena na jednu osobu. V našich programech se budou děti všeho účastnit, budou si všechno zkoušet na vlastní kůži a budou celý den šťastné a budou se těšit opravdu na všechno. Děti si vyzkouší na vlastní kůži, jak se vyrábí štramberské uši, dále zjistí spousty důležitých informací. O celý program se budou starat vybraní lidé. Bude zde průvodce, takže se ničeho nemusíte bát. Nemusíte vůbec nic plánovat. Všechno máme naplánováno za Vás, takže se nebojte, že byste museli něco řešit. Navíc je další velkou výhodou fakt, že všechny atrakce jsou poměrně blízkou sebe, takže se nemusíte bát, že byste celý den strávili převážně v autobuse nebo někde jinde.

děti

Výhody
· Skvělé ceny
· Maximální zážitky
· Vše je naplánované a pro Vás bez starostí
· Součástí programu jsou praktické ukázky

Pokud se rozhodnete pro tohle, tak rozhodně nebudete ničeho litovat, to si pište. Uděláte dobré rozhodnutí, zažijete skvělé zážitky, za skvělou cenu a všechno bude plně organizované.