Pergola, kouzelné zákoutí na vaší zahradě

Někomu na zahradě stačí slunečník, někdo má na terase markýzu a jiný si zase nechá postavit pergolu. Proč také ne? Na zahradě vypadá krásně, vykouzlí útulné zákoutí a posezení nejen pro horké letní dny. Kdo nemá pergolu, o hodně přichází.pergola

Pergola je skvělé místo pro obyčejné posezení, rodinnou sešlost i zahradní párty. Netroufáte-li si ji postavit sami, rádi vám pomůžeme. Budete mít alespoň jistotu, že vše bude perfektní. Naše pergoly jsou velmi kvalitní, poctivě vyrobené a navíc nabízíme hned několik variant .

· Dřevěné pergoly
· Hliníkové pergoly
· Posuvné pergoly
· Rolovací pergoly
· Rolovací pergoly s prosklením
· Sklápěcí pergoly
· Pergoly na přánípergola

S volbou vám rádi pomůžeme

Vše si v klidu prohlédněte a porovnejte všechna pro a proti, přeci jen jde o něco, co bude vaši zahradu zdobit několik dalších desetiletí.

Rádi vám pomůžeme zvolit tu nejvhodnější variantu pro vaši zahradu a pomůžeme vám tak vytvořit doslova oázu klidu a odpočinku. Každá zahrada je jiná, do každé se tedy hodí jiný typ a také záleží na vašich představách a přáních.

Ochrání před sluncem, větrem i deštěm

Pergola vás neochrání pouze před sluncem, ale také před větrem nebo deštěm, proto můžete venku pobývat i v horším počasí a nic vás neohrozí. Můžete si čerstvého vzduchu užívat neomezeně a budete chráněni.pergola

V závislosti na typu pergoly, k ní můžete mít ještě další příslušenství, například elektrické ovládání, to v případě, že máte pergolu s pohyblivým zakrýváním.

Pergoly už dávnou nejsou něčím, co může mít jen majetnější člověk. Na své zahradě ji může mít kdokoli a kdokoli tak může mít překrásný koutek, ve kterém mu za každých okolností bude dobře a kde si vždy odpočine. Odpolední káva nebo poobědový spánek, není nic krásnějšího, než si tohle všechno dopřát uprostřed vlastní zahrady.