Když se oddálení ejakulace nedaří

Přirozená zdatnost a schopnost sebevědomě čelit každodenním nástrahám je vlastní velké části mužské populace. Muž se rád cítí v roli toho nepřemožitelného ochránce a dobyvatele ženského pokolení. Je rád, když může projevit nejen svoji mužnost, ale schopnost, která je mu vlastní. Když ale přijdou nečekané potíže, začnou řídnout vlasy, ubývat síla a dokonce se nedaří ani postelovým radovánkám, tak to s nejedním chlapem pořádně zacloumá. V podstatě se dostává do pozice, kdy si nechává našeptávat, že už je absolutně k ničemu. A kolikrát nemusí být hraniční ani věk, ale muž například nevydrží dostatečně své přirození ovládat a prodloužit dobu sexuálního vyvrcholení.

sex

Sexuální dovednosti nepomohou

Samozřejmě velkou roli hraje předehra a to možná více u žen, než u samotných mužů. Samozřejmě se může stát párkrát za život, že partneři neměli dlouho milostný poměr a tak samotný akt nebude dlouho trvat, ale nemělo by to být pravidelností. Jakmile partnerka začne laskat muže a ztopoří se mu úd, který po velmi krátkém čase vystříkne semeno a pomalu ani nedojde ke spojení, tak to není zrovna ideální. Stejně tak jako když jsou oba rozvášnění a když muž zasune svoji mužskou chloubu do pochvy a je konečná, tedy alespoň pro muže, tak to je až moc divné a nepřirozené. Chápající partnerka se ale nikdy nezlobí a snaží se partnerovi pomoci najít řešení. V tomto případě se jedná o oddálení ejakulace a uspokojení ženy jejím vyvrcholením.

chlap

Nevzdávat se, řešení je na dosah

Nejhorší je se vzdát a začít se odsuzovat. Tento problém se totiž dá v pohodě zvládnout různými podpůrnými preparáty, bylinnými lektvary, ale i cviky na posílení pánevního dna. V podstatě se jedná o psychický ráz, a pokud se k tomu přidá stres a myšlenka, že se to zase nepodaří, tak je rozhodně zpečetěno. V tomto případu je nutno se více uvolnit a nesoustředit se na podávaný výkon, ale na uspokojení partnerky. Chápající žena porozumí a ráda pomůže zvládnout tento problém.