Hledáte někoho kdo vám postaví dům?


Postavit dům je běh na dlouhou trať, protože je potřeba nejenom sehnat pozemek, ale především si zařídit financování a získat stavební povolení. To všechno může trvat i roky. Proto řada lidí uvítá možnost nechat si dům postavit od firmy, protože už na stavbu svépomocí nemají čas nebo nervy. Jen sehnat pozemek může trvat dlouho, protože ty nejlepší pozemky jsou prodané a tak je někdy potřeba objíždět okolí i desítky kilometrů od místa, kde by se vám dům líbil. Sehnat dnes dostatečně velký pozemek za dobrou cenu na vhodném místě nebude hned a je lepší počítat s tím že to nějaký čas zabere.

stavba domu

Prošli jste hledáním stavební parcely a máte vyřizování záležitostí s úřady už po krk? Někdy je nutné nechat pozemek vyjmout z půdního fondu nebo čekat na změnu územního plánu, aby se na něm dalo stavět. Sehnání projektu také zabere minimálně pár měsíců, protože i projektanti mají plné ruce práce, a tak si na projekt také počkáte. Vyřízení hypotéky může trvat i měsíce, takže než kopnete do země, pěkně se zapotíte. Není divu, že tolik lidí raději hledá stavební firmy, kterési o stavbu domu postarají.

maketa domu

Stavíme všem
Jsme stavební firma, která se také zabývá projekční činností. Vytvořili jsme několik projektů rodinných domů, které si můžete prohlédnout. Náš katalog rodinných domů na klíč obsahuje bungalovy i patrové domy, a najdete u nás i několik velice zdařilých a originálních domů, které jen tak někde nenajdete. Vyberte si svůj nový dům, který vám postavíme třeba samostatný a nebo s garáží nebo s pergolou či terasou. S námi se dá domluvit na všem.
Hotové domy si můžete prohlédnout na našem webu, kde najdete i recenze od klientů. Stavební firmu byste si měli vybrat právě na základě recenzí, které vám toho o firmě ženou nejvíce. Neriskujte, a zvolte si prověřenou firmu, která plní smlouvy v termínu.